RİZE TEK KATLI PREFABRİK

 

RİZE İKİ KATLI PREFABRİK

 

 

Bu fiyatlara dahil olan işler
* Prefabrik binanın montajı duvarların birleştirilmesi
* Prefabrik binanın elektrik ve su tesisatı
* Prefabriğin kapılarının ve camların takılması
* Çatının yapılması
* Çatı derelerinin takılması
* Tavanın yapılması ve üzerine cam yünü serilmesi
* İç ve dış boyasının yapılması
* Banyo vitrifiye malzemelerinin teslim edilmesi (lavabo, duş teknesi 80x80, klozet) 

Dahil olmayan işler 
* Prefabriğin nakliyesi ve nakliye sigortası
* Zemin betonu ve zemin şap uygulaması
* Zemin kaplamaları (parke fayans vs malzemeleri ve uygulamaları) 
* TV, internet, USB, Kamera, Güneş Enerjisi vs gibi tesisatların yapılması
* Isıtma tesisatı (kalörifer, doğalgaz vs)
* Personel konaklaması
* İç duvarların ve dış duvarların kaplanması
* Malzemelerin yerinde güvenliği ve korunması
* Mutfak dolabı ve banyo dolabı vs
* Banyo ve mutfak bataryaları

 

RİZE ANAHTAR TESLİM PREFABRİK

Rize ili başta olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz. Bu sebeple bu bölgede yapılar titizlikle kontrol edilmektedir. Kimi insan bu prosedürleri can sıkıcı olarak görmektedir, ancak konut, ister betonerme olsun ister çelik ister prefabrik mutlaka zemin etüdü yapılmalı ve yetkililerin buraya yapı yapılamaz dediği yerlere konut ve yapı yapmak konusunda asla ısrarcı olunmamalıdır. Prefabrik evlerde ve yapılarda bu durum söz konusu asla değildir. Prefabrik yapılar yapısı itibari ile demonte ve vidalı sistemde yapıldığı için depremde ve olası bir doğa olayında asla zarar görmez ve depremde yıkılması neredeyse imkansızdır.
Bizler Karadeniz bölgesine anahtar teslim prefabrik ev yaparken konum itibari ile mutlaka iyi bir çalışma yapmaktayız. Prefabrik yapılar ekonomiktir, sağlıklı ve güvenlidir. Prefabrik yapılar ucuzdur ve geri dönüşümü mümkündür, prefabrik yapılar sökülüp takılabilir dilediğiniz kadar sökülüp takılabilir , ancak bu söküm takımda zarar gören malzemelerin yenisi ile değiştirilmesi şarttır. 2. el prefabrik olarak ta Sakarya bölgesinde çok talep görmektedir. 2. el prefabrik alan da satanda çok fazla sebebi Sakarya ilinin nüfus bakımından kalabalık olması.

 

Anahtar teslim prefabrik ev yapılırken iki husus vardır; prefabrik yapı yaptıracak müşteriler bu iki hususta yanılgıya düşmekte! 1. Husus bina anahtar teslim prefabrik, 2. Herşey dahil anahtar teslim prefabrik: 1. Hususta bina anahtar teslim yapılırken müşteri tarafından yapılması gereken işler sırası ile, ( Her türlü yasal izinlerin alınması, zemin betonunun yapılması, zemine şap atılması, zemin ile prefabrik arasındaki her türlü yalıtımın yapılması, prefabrik yapının inşaat sahasına kadar olan nakliyesi, prefabrik yapıyı kurmaya gelecek olan personelin konaklaması, mutfak dolabı ve montajı. Bunlar Bina anahtar teslimde yapılması gereken hususlardır. 2. Husus herşey dahil anahtar teslim prefabrik ev, burada zemin betonu 40-50cm arasında atılır, prefabrik binanın montajı yapılır, kapıları pencerelereri, sıva altı elektrik su tesisatı yapılır, zemine şap atılır, içeriden ve dışarıdan olmak üzere, ıslak zemin ve kuru zemin parke ve kalebodur ve fayans ile kaplanır, mutfak dolabı ve montajı yapılır. Bu şekilde herşey dahil olarak yapılır ve müşteriye teslim edilir.


Rize anahtar teslim prefabrik ev, Rize çelik ev fiyatları, Rize çelik ev modelleri, Rize çelik ev ustaları, Rize çelik ev yapımı, Rize çelik evler, Rize çelik villa, Rize çelik villa fiyatları, Rize çift katlı prefabrik ev, Rize çift katlı prefabrik ev fiyatları, Rize container, Rize dubleks prefabrik ev fiyatları, Rize dubleks prefabrik evler, Rize en güzel kamelya çeşitleri, Rize hazır çelik evler, Rize hazır evler, Rize kamelya fiyatları, Rize kamelya imalatçıları, Rize kamelya imalatı, Rize tek katlı prefabrik ev fiyatları, Rize da çelik ev yapan firmalar, Rize kamelya modelleri, Rize kamelya ustası, Rize kamelya yapan firmalar, Rize konteyner, Rize konteyner fiyatları, Rize konteyner imalatçıları, Rize konteyner imalatı, Rize konteyner modelleri, Rize konteyner yapan firmalar, Rize çelik ev fiyatları, Rize prefabrik, Rize prefabrik çelik konut, Rize prefabrik çelik konut fiyatları, Rize prefabrik çelik okul, Rize prefabrik çelik şantiye binaları, Rize prefabrik ev, Rize Prefabrik ev fiyatları, Rize prefabrik ev modelleri, Rize Prefabrik ev ustaları, Rize Prefabrik ev yapımı, Rize prefabrik evler, Rize prefabrik konut, Rize prefabrik konut fiyatları, Rize prefabrik okul, Rize prefabrik şantiye binaları, Rize prefabrik villa, Rize prefabrik villa fiyatları, Rize tek katlı prefabrik ev, Rize da çelik evler, Rize da prefabrik, Rize da prefabrik ev, Rize da prefabrik ev yapan firmalar, Rize da prefabrik evler


Adana anahtar teslim prefabrik Adıyaman anahtar teslim prefabrik Afyonkarahisar anahtar teslim prefabrik Ankara Anahtar Teslim Prefabrik Aksaray anahtar teslim prefabrik Amasya anahtar teslim prefabrik Antalya anahtar teslim prefabrik Ardahan anahtar teslim prefabrik Artvin anahtar teslim prefabrik Aydın anahtar teslim prefabrik Balıkesir anahtar teslim prefabrik Bartın anahtar teslim prefabrik Batman anahtar teslim prefabrik Bayburt anahtar teslim prefabrik Bilecik anahtar teslim prefabrik Bingöl anahtar teslim prefabrik Bitlis anahtar teslim prefabrik Bolu anahtar teslim prefabrik Burdur anahtar teslim prefabrik Bursa anahtar teslim prefabrik Çanakkale anahtar teslim prefabrik Çankırı anahtar teslim prefabrik Çorum anahtar teslim prefabrik Denizli anahtar teslim prefabrik Diyarbakır anahtar teslim prefabrik Düzce anahtar teslim prefabrik Edirne anahtar teslim prefabrik Elazığ anahtar teslim prefabrik Erzincan anahtar teslim prefabrik Erzurum anahtar teslim prefabrik Eskişehir anahtar teslim prefabrik Gaziantep anahtar teslim prefabrik Giresun anahtar teslim prefabrik Gümüşhane anahtar teslim prefabrik Hakkari anahtar teslim prefabrik Hatay anahtar teslim prefabrik Iğdır anahtar teslim prefabrik Isparta anahtar teslim prefabrik İstanbul anahtar teslim prefabrik İzmir anahtar teslim prefabrik K.maraş anahtar teslim prefabrik Karabük anahtar teslim prefabrik Karaman anahtar teslim prefabrik Kars anahtar teslim prefabrik Kastamonu anahtar teslim prefabrik Kayseri anahtar teslim prefabrik Kırıkkale anahtar teslim prefabrik Kırklareli anahtar teslim prefabrik Kırşehir anahtar teslim prefabrik Kilis anahtar teslim prefabrik Kocaeli anahtar teslim prefabrik Konya anahtar teslim prefabrik Kütahya anahtar teslim prefabrik Malatya anahtar teslim prefabrik Manisa anahtar teslim prefabrik Mardin anahtar teslim prefabrik Mersin anahtar teslim prefabrik Muğla anahtar teslim prefabrik Muş anahtar teslim prefabrik Nevşehir anahtar teslim prefabrik Niğde anahtar teslim prefabrik Ordu anahtar teslim prefabrik Osmaniye anahtar teslim prefabrik Rize anahtar teslim prefabrik Sakarya anahtar teslim prefabrik Samsun anahtar teslim prefabrik Siirt anahtar teslim prefabrik Sinop anahtar teslim prefabrik Sivas anahtar teslim prefabrik Şanlıurfa anahtar teslim prefabrik Şırnak anahtar teslim prefabrik Tekirdağ anahtar teslim prefabrik Tokat anahtar teslim prefabrik Trabzon anahtar teslim prefabrik Tunceli anahtar teslim prefabrik Uşak anahtar teslim prefabrik Van anahtar teslim prefabrik Yalova anahtar teslim prefabrik Yozgat anahtar teslim prefabrik Zonguldak anahtar teslim prefabrik Prefabrik ev fiyatları Prefabrik firmaları Prefabrik konut fiyatları Prefabrik evler