İSTANBUL TEK KATLI PREFABRİK EVLER

 

İSTANBUL İKİ KATLI PREFABRİK EVLER

 

 

İstanbul Pendikte bulunan firmamız tüm Türkiye, ye hizmet vermektedir. Prefabrik yapılar konusunda bilgisi olmayanlar için prefabrik yapıları kısaca tanıtalım: Prefabrik evler yapısı itibari ile iç ve dış duvarları betopan yani çimentolu yonga levhadan oluşmakta, arasında yoğunlaştırılmış strafor veya taşyünü bulunmakta, bu strafor ve taş yünü hem duvara mukavemet sağlamakta hemde ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Birleşim yerleri ise galvanizli çelikten oluşmakta bu galvanizli çelikler birbirine vidalar ile sabitlenmektedir. Kurulum aşaması önce prefabrik köşe direği ile başlanır bu köşe direğinin içerisine prefabrik paneli preslenmiş duvar geçmekte, prefabrik panel ölçüleri standart olarak 12x250 cm veya 125x280cm dir en fazla 125x300 e kadar da yapılabilmektedir.

 

Bu prefabrik duvarların birleştiği yerler H dediğimiz prefabrik H ile birşeştirilir, alt kısımlardan taban U ile üst kısımlardan ise omega larla sabitlenir. Çatı kısmı özel rollform makinalarında büktüğümüz çatı makasları ile yapılmakta, bu çatı makasları metrekareye 80 ile 90kg arasında karyükü taşımaktadır. Çatı kısmında boyalı galvanizli sac kullanılmaktadır. İsteğe göre şıngıl ve metal kiremitte kullanılmaktadır. Tavan kısmında ise 10cm izocam kullanıllakta, onun altında ise 12mm alçıpan kullanılmaktadır. Elektrik ve su tesisatları tamamen sıva altı olarak yapılmaktadır.

 

Web sitemizde bulunan fiyatlar bina fiyatlarımızdır. Anahtar teslim prefabrik fiyatları istenilen özelliğe göre değişim göstermektedir. İstanbul prefabrik olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bu fiyatlara dahil olan işler
* Prefabrik binanın montajı duvarların birleştirilmesi
* Prefabrik binanın elektrik ve su tesisatı
* Prefabriğin kapılarının ve camların takılması
* Çatının yapılması
* Çatı derelerinin takılması
* Tavanın yapılması ve üzerine cam yünü serilmesi
* İç ve dış boyasının yapılması
* Banyo vitrifiye malzemelerinin teslim edilmesi (lavabo, duş teknesi 80x80, klozet) 

Dahil olmayan işler 
* Prefabriğin nakliyesi ve nakliye sigortası
* Zemin betonu ve zemin şap uygulaması
* Zemin kaplamaları (parke fayans vs malzemeleri ve uygulamaları) 
* TV, internet, USB, Kamera, Güneş Enerjisi vs gibi tesisatların yapılması
* Isıtma tesisatı (kalörifer, doğalgaz vs)
* Personel konaklaması
* İç duvarların ve dış duvarların kaplanması
* Malzemelerin yerinde güvenliği ve korunması
* Mutfak dolabı ve banyo dolabı vs
* Banyo ve mutfak bataryaları

İstanbul prefabrik, İstanbul prefabrik firmalarıAdalar prefabrik, Arnavutköy prefabrik, Ataşehir prefabrik, Avcılar prefabrik, Bağcılar prefabrik, Bahçelievler prefabrik, Bakırköy prefabrik, Başakşehir prefabrik, Bayrampaşa prefabrik, Beşiktaş prefabrik, Beykoz prefabrik, Beylikdüzü prefabrik, Beyoğlu prefabrik, Büyükçekmece prefabrik, Çatalca prefabrik, Çekmeköy prefabrik, Esenler prefabrik, Esenyurt prefabrik, Eyüp prefabrik, Fatih prefabrik, Gaziosmanpaşa prefabrik, Güngören prefabrik, Kadıköy prefabrik, Kağıthane prefabrik, Kartal prefabrik, Küçükçekmece prefabrik, Maltepe prefabrik, Pendik prefabrik, Sancaktepe prefabrik, Sarıyer prefabrik, Silivri prefabrik, Sultanbeyli prefabrik, Sultangazi prefabrik, Şile prefabrik, Şişli prefabrik, Tuzla prefabrik, Ümraniye prefabrik, Üsküdar prefabrik, Zeytinburnu prefabrik, istanbul prefabrik, prefabrikler istanbul, ucuz prefabrik silivri, ucuz prefabrik çatalca, İstanbul anahtar teslim prefabrik yapan firma

 

#prefabrik ev fiyatları İstanbul #prefabrik İstanbul #istanbul prefabrik #prefabrik villa fiyatları #ucuz prefabrik #prefabrik konut fiyatları #demonte ev #çelik ev #anahtar teslim prefabrik istanbul #betopan ev #bağ evi #hobi bahçesi #tuzla prefabrik #pendik prefabrik #kurtköy prefabrik #güvenilir prefabrik #sağlam prefabrik #çelik prefabrik #paslanmaz prefabrik #vidalı sistem prefabrik #marka prefabrik #en kaliteli prefabrik #deprem evi #depreme dayanıklı prefabrik #istanbul prefabrik firmaları #en ucuz prefabrik ev fiyatları #hızlı prefabrik #prefabrik ofis #prefabrik kümes #prefabrik ahır #istanbul çelik ev #prefabrik ev nasıl yapılır? #prefabrik evler nasıl?